Logo cpt
ZÁKAZNICKÁ LINKA
+420 548 226 355 

Řada Blade

Lamelové kompresory Mattei speciálně navržené pro malé a střední podniky a řemeslné dílny. Jsou ideální pro dodržení přijatelných investičních a provozních nákladů, při získání špičkového a spolehlivého produktu, který poskytuje vysoce kvalitní stlačený vzduch.
Blade series kompresory
Hlavní technické vlastnosti řady BLADE:
Nízká rychlost otáčení: kompresory se vyznačují velmi nízkou rychlostí otáčení, která má za následek vyšší spolehlivost, nižší spotřebu energie a velmi tichý provoz;
Jednoduchá údržba: kompresory vyžadují minimální údržbu, pravidelná údržba je usnadněna vhodnými sadami náhradních dílů pro urychlení těchto operací;
Snadná instalace: vzduchové kompresory řady Blade nevyžadují instalační základy, či fixaci. Stačí je položit na rovnou plochu. Dodávají se kompletní s olejovou náplní a provozními testováním každého vyrobeného kusu;
Robustní a nehlučné: s povrchovou úpravou epoxidovými prášky. Lamelové kompresory jsou odolné vůči korozi a poškrábání. Jsou velmi kompaktní, ideální pro instalace ve stísněných prostorách. Lamelová technologie zajišťuje bezpečný a tichý chod.

BLADE 1-2-3

Tyto kompresory s přímým pohonem pomocí elastického členu spojky se snadno ovládají, jsou robustní a všestranné a perfektní řešení pro malé, případně střední podniky a malé řemeslnické dílny. Dosahují efektivního výstupního výkonu od 0,16 do 0,32 m³/min, produkují se s jmenovitým příkonem 1,5, 2,2, 3kW, možné je provedení 230400 V, maximální provozní přetlak 10 bar.

BLADE 4-5-7-11

Kompresory s řemenovým pohonem a se snadnou ovladatelností jsou robustní a všestranné. Optimální řešení pro malé a střední podniky, případně řemeslné dílny. Jsou produkovány od výstupního výkonu 0,60 do 1,70 m³/min, o jmenovitém příkonu 4, 5,5, 7,5, 11 kW, v tlakových řadách 8,1013 bar.

BLADE 8-12

Modelová řada s přímým spojením kompresního bloku a elektromotoru, které jsou snadno ovladatelné. Jsou robustní a všestranné, perfektní řešení pro malé a střední podniky a řemeslné dílny. Jsou produkovány s výstupním výkonem od 0,99 do 1,70 m³/min ,s jmenovitým příkonem 7,5 a 11 kW a tlakových řadách 810 bar.

BLADE 15-18-22

Kompresory s přímým spojením a snadnou ovladatelností, robustní konstrukce a všestranného využití, jsou ideálním řešením pro malé a střední podniky, případně větší řemeslné dílny. Výstupní výkon od 2,02 do 3,74 m³/min, jmenovitého příkonu 15 , 18 a 22 kW, v tlakových řadách 8, 1013 bar.
Potřebujete poradit s výběrem produktu ? Neváhejte se nám ozvat
© 2024 Mattei.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů