Logo cpt
ZÁKAZNICKÁ LINKA
+420 548 226 355 

S variabilním výkonem

Rotační lamelové kompresory Mattei s variabilním výkonem jsou vybaveny invertorem – frekvenčním měničem, který upravuje rychlost otáčení motoru, čímž přizpůsobuje dodávané množství stlačeného vzduchu aktuálním požadavkům v rozvodném systému. Tímto systémem lze snížit spotřebu energie až o 35% zejména v provozech, kde charakter spotřeby stlačeného vzduchu má výrazně proměnlivou charakteristiku. Řada kompresorů Blade i s proměnnou rychlostí otáčení je perfektním řešením pro potřeby menších a středně velkých společností. Řada kompresorů Optima a RVXi je navržena tak, aby vyhovovala potřebám středních a velkých průmyslových podniků.
Kompresory s variabilním výkonem
Hlavní technické vlastnosti:
Invertor upravuje rychlost otáčení motoru, čímž se přizpůsobuje aktuálnímu požadavku na objemový tok a snižuje tak spotřebu energie až o 35 %;
Maestro XC je řídicí zařízení nejnovější generace, kterým je osazována produktová řada kompresorů RVXi. Optimalizuje provoz kompresoru z hlediska energetické účinnosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí a je schopným komunikovat se systémem také na dálku.
Elektronickým ovládacím panel „Maestro XS“ jsou vybaveny kompresory OPTIMA. Řízení zajišťuje monitorování a programování provozu kompresoru v místě i dálkově.
Chladicí systém je osazený ventilátorem s integrovaným invertorem, který upravuje rychlost rotace ventilátoru tak, aby byly zajištěny optimální provozní podmínky stroje;
Kompresory BLADEi jsou standardně osazovány ovladači poslední generace „Maestro XB“ s grafickým displejem, který umožňuje neustálé sledování teploty oleje, tlaku v potrubí, počtu hodin provozu/zátěže/chodu, a ve verzi vybavené integrovaným sušičem také monitoruje teplotu tlakového rosného bodu u stlačeného vzduchu na výstupu ze stroje.

BLADE i 8-12

řešení přizpůsobené potřebám malých a středních firem a řemeslným dílnám. Tyto modely jsou vybaveny invertorem, který zajišťuje úsporu energie až 35 % ve srovnání s jinými rotačními kompresory konstantního výkonu. Dosahují efektivního výstupního výkonu od 0,76 do 1,68 m³/min, s jmenovitým příkonem 7,5 a 11 kW, v stavitelném tlakovém rozsahu 7-10 bar.

BLADE i 15-18-22

řešení přizpůsobené potřebám malých a středních firem a řemeslným dílnám. Tyto modely jsou vybaveny invertorem , který zajišťuje úsporu energie až 35 % ve srovnání s jinými rotačními kompresory konstantního výkonu. Dosahují efektivního výstupního výkonu od 1,68 do 3,59 m³/min, s jmenovitým příkonem 15, 18,5 a 22 kW , v stavitelném tlakovém rozsahu 7-10 bar.

OPTIMA 30-37-45

jsou navrženy pro zvlášť energeticky účinnou výrobu. Tento model je vybaven invertorem, který zajišťuje úsporu energie až 35 % ve srovnání s jinými rotačními kompresory konstantního výkonu. Dosahují efektivního výstupního výkonu od 2,858 do 8,002 m³/min, s jmenovitým příkonem 30, 37,545 kW, v stavitelném tlakovém rozsahu 7-10 bar.

RVX 55-75-90i

jsou zaměřeny na udržitelnost a úsporu energie. Tento model vybavený invertorem využívá inovativní a patentovanou technologii Xtreme Injection Technology a konektivitu Mattei Cloud, která vás a Mattei posouvá do světa Průmyslu 4.0. Dosahují efektivního výstupního výkonu od 4,94 do 16,55 m³/min, s jmenovitými příkony 55,75 a 90 kW, o stavitelné tlakovém rozsahu ve dvou úrovních: 7-10 bar, 10-13 bar.

OPTIMA 110-132

jsou navrženy pro zvlášť energeticky účinnou výrobu. Tento model je vybaven invertorem, který zajišťuje úsporu energie až 35 % ve srovnání s jinými rotačními kompresory konstantního výkonu. Dosahují efektivního výstupního výkonu od 11,25 do 23,515 m³/min, s jmenovitým příkonem 110 a 132 kW, v stavitelném tlakovém rozsahu 7-10 bar.

OPTIMA 200

je navržen pro zvlášť energeticky účinnou výrobu. Tento model je vybaven invertorem, který zajišťuje úsporu energie až 35 % ve srovnání s jinými rotačními kompresory konstantního výkonu. Dosahuje efektivního výstupního výkonu od 20,04 do 35,511 m³/min, s jmenovitým příkonem 200 kW, v stavitelném tlakovém rozsahu 7-10 bar.
Potřebujete poradit s výběrem produktu ? Neváhejte se nám ozvat
© 2024 Mattei.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů