Logo cpt
ZÁKAZNICKÁ LINKA
+420 548 226 355 

Speciální aplikace

Kompresory pro speciální aplikaci
Řešení na míru od firmy Mattei zahrnuje následující řešení: 
Aplikace v železniční dopravě
Aplikace pro silniční dopravu
Aplikace hybridní a elektrické dopravy
OEM řešení
Plynové kompresory
Pro zpracování hliníku
a další...

Železniční doprava

vzduchové kompresory Mattei jsou díky své inovativní technologii rotujících lamel, ideálním řešením pro dodávku stlačeného vzduchu v aplikacích železniční dopravy. Společnost Mattei produkuje agregáty určené pro aplikace do vozidel a kompletní sestavy – produktovou řadu RVR.

Silniční doprava

díky vysokému výkonu, nízké spotřebě energie a všestrannému designu splňují kompresory Mattei potřeby v oblasti stlačeného vzduchu v odvětví silničních vozidel.

Hybridní a elektrické

pečlivý design, vysoký standard montáže a nízká úroveň hluku rotačních lamelových kompresorů Mattei je zárukou optimálního řešení pro aplikace v elektrických a hybridních vozidlech.

OEM řešení

kompresní jednotky Mattei jsou dodávány mnoha výrobcům originálního vybavení, Kompaktní jednotky řady M, C a MC jsou určeny k integraci do různých zařízeních a celků, umožňují využití různých pohonů: elektrických, hydraulických, endotermických motorů, nebo přes jiný alternativní pohon.

Plynové kompresory

rotační lamelové kompresory Mattei lze využít pro stlačování různých typů plynů (sladký plyn, kyselý plyn a bioplyn). Kompletní řada GAS je navržena od jmenovitého příkonu 4kW až do 200 kW. K dispozici jsou samostatné jednotky pro OEM aplikace, nebo dle specifických potřeb zákazníka.

Zpracování hliníku

WINTON ŘEŠENÍ

Produkty na míru

Potřebujete poradit s výběrem produktu ? Neváhejte se nám ozvat
© 2024 Mattei.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů