Logo cpt
ZÁKAZNICKÁ LINKA
+420 548 226 355 

S vysokou účinností

Rotační lamelové kompresory Mattei série Maxima jsou navrženy se zvláštním zaměřením na úsporu energie a ochranu životního prostředí v provozech , kde je spotřeba stlačeného vzduchu konstantní a po dlouhou dobu stabilní. Dále všude tam, kde se předpokládá trvalý provoz v plném - maximálním výkonu.
Kompresory s vysokou účinností
Hlavní technické vlastnosti:
„Soft Start“ pro postupné spouštění motoru, což umožňuje značné snížení startovacích energetických hodnot (k dispozici ve verzích s výkonem 55 kW a vyšší);
- Rychlost otáčení u kompresního bloku je pouze 1000 ot / min;
- Elektronický řídící systém „Maestro XS“ zajišťuje sledování a programování provozu kompresoru, který lze také provádět vzdáleně připojením PC. Maestro XS si díky své vnitřní paměti pamatuje nastavení a provozní data i při přerušení napájení;
- Dvourychlostní chladící ventilátor, který snímá změny teploty, aby zajistil konstantní vnitřní teplotu zvýšením nebo snížením průtoku chladicího vzduchu (dostupné ve verzích s výkonem 55 kW a vyšší).

MAXIMA 30

ideální řešení v podmínkách vyžadující konstantní, rovnoměrný a maximální výkon. Kompresory Maxima pro tyto podmínky nabízí nejlepší řešení pro úsporu energie. Dosahují efektivního výstupního výkonu 6,45 m³/min, s jmenovitým příkonem 30 kW, v tlakové řadě 8 bar.

MAXIMA 55-75

pokud je potřeba rovnoměrný výkon v dodávce stlačeného vzduchu po delší dobu, vzduchové kompresory Maxima 55-75, které jsou vybaveny dvourychlostním ventilátorem a soft-startem, jsou ideálním řešením pro snížení výrobních nákladů a spotřeby energie. Dosahují efektivního výstupního výkonu od 11,45 do 15,93 m³/min, s jmenovitým příkonem 55 a 75 kW, v tlakové řadě 8 bar.

MAXIMA XTREME 55-75

nejnovější generace rotačních lamelových kompresorů Maxima, jsou navržených tak, aby šetřily energii a chránily životní prostředí, jsou určeny pro velké a stabilní objemy stlačeného vzduchu po dlouhou dobu. Dosahují efektivního výstupního výkonu od 11,45 do 15,93 m³/min, s jmenovitým příkonem 55 a 75 kW, v tlakové řadě 8 bar.

MAXIMA 110 - 160

jsou určeny pro velké a stabilní objemy stlačeného vzduchu po dlouhou dobu. Kompresory Maxima 110 a 160 jsou ideálním řešením pro snížení výrobních nákladů a spotřeby energie. Dosahují efektivního výstupního výkonu 23,35 a 31,14 m³/min, s jmenovitými příkony 110 a 160 kW, v tlakové řadě 8 bar.
Potřebujete poradit s výběrem produktu ? Neváhejte se nám ozvat
© 2024 Mattei.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů