Základní informace

Obchodní jméno: CPT Servis s.r.o.
Vznik firmy: 1999
Právní forma: společnost s ručením omezeným
IČ: 25580701
DIČ: CZ25580701

Certifikovaná společnost dle ČSN EN ISO 9001:2001 od roku 2004

 

Společnost CPT Servis s.r.o. s tradicí od roku 1991 se zabývá technikou stlačeného vzduchu. Současný sortiment produktů zahrnuje zejména technologii výroby a úpravy stlačeného vzduchu, širokou škálu pneumatického nářadí a příslušenství s aplikací určenou zejména v průmyslové a řemeslnické výrobě. Kruh komplexnosti služeb pak uzavírá úsek montáže potrubních systémů rozvodů stlačeného vzduchu. Na základě získaného oprávnění a osvědčení naše společnost dále provádí od roku 2016 revize a zkoušky provozovaných tlakových zařízení.

Společnost CPT Servis s.r.o. je od roku 1998 oficiálním zástupcem pro prodej a servis výrobce
rotačních lamelových kompresorů MATTEI v ČR. Společnost MATTEI, která se dnes může pyšnit více jak půlstoletím kontinuálního vývoje a výrobou rotačních lamelových kompresorů, své výrobky dodává prostřednictvím svých dceřiných firem a oficiálních zastoupeních do všech evropských zemí a do řady zemí ostatních kontinentů. Současná široká škála produkce rotačních lamelových kompresorů MATTEI je určena pro stlačování atmosférického vzduchu a plynů, kde využívá výhradně systém mazání olejem. Své uplatnění nachází rotační lamelové kompresory MATTEI již od malých spotřeb stlačeného vzduchu související například s řemeslnou výrobou malé dílny, či servisního střediska, přes požadavky kontinuálního zásobování stlačeným vzduchem výrobní linky až po dodávky značných objemů odpovídající potřebám velkých průmyslových podniků. Produkce se neomezuje jen na oblast stacionárních kompresorů s pohonem elektromotorem. Další oblastí je využití rotačních lamelových kompresorů MATTEI pro zástavbu, či mobilní jednotky, včetně možného alternativního pohonu. Kompresory jsou produkovány ve třech standardních tlakových řadách s max. pracovním přetlakem 8, 10 a 13 bar (na přání pak až 15 bar). Standardní chlazení vzduchem, lze od instalovaného výkonu 30 kW nahradit provedením s chlazením vodou, samozřejmostí je od výkonu 15 kW variantní provedení obsahující rekuperační jednotku pro ohřev topné, či užitkové vody. Rotační lamelové kompresory MATTEI jsou v současné době také dodávány jako vzduchová centra, jejichž součástí není jen výroba, ale také úprava stlačeného vzduchu, tedy sušení a filtrace. Celý proces řízení a komunikace vzduchového centra je realizovaný prostřednictvím mikroprocesorového řízení, které umožňuje dále také následnou koordinaci s dalšími vzduchovými centry v rámci kompresorové stanice. Stacionární kompresory a vzduchová centra MATTEI lze dodávat, jak v provedení s konstantními otáčkami, tak lze využít v ucelené výkonové řadě alternativního pohonu pracující s proměnlivými otáčkami.

Svým zákazníkům se společnost CPT Servis s.r.o. snaží prostřednictvím svých dlouholetých zkušeností v oblasti instalací pístových, šroubových a rotačních lamelových kompresorů, nabídnout maximálně spolehlivé a v závislosti na konkrétním případě, optimální řešení výroby a úpravy stlačeného vzduchu. V našich návrzích je také kladen důraz na ekonomickou stránku věci, neboť pozornost si vedle technologického návrhu, stejnou měrou zaslouží zhodnocení výše počáteční investice a její návratnost při stanovených provozních nákladech a jiných faktorech s instalací a provozem související. Na přání provádíme bezplatnou poradenskou činnost, zajišťujeme projekční podklady a realizujeme zakázky "na klíč". Samozřejmostí je bezplatné uvedení do provozu a zaškolení obsluhy u stabilních zařízení.

Štítky: CPT Servis, informace, garance, vznik, mattei, kompresory, lamelové, rotační, stlačený vzduch
Poslední úprava: 13.08.2018

© 2022 mattei.cz, created by info@mpcom.cz